Jaro, léto, podzim, zima, ve školce nám bylo príma..

28. Červen 2024

…povídaly hodiny, že už budou prázdniny. A věřte, prázdniny jsou už opravdu za dveřmi. Mnoho stránek v kalendáři jsme otočili a školní rok 2023/2024 je u samého konce. Převalil se, jak voda v řece. Ulétl, jak ptáček na obloze. Po podzimu přišla zima, po ní jaro a už je zase léto. Vaše i naše děti vyrostly. Vaše i naše děti o rok zestárly. Celý rok jsme se všichni smáli. Celý rok jsme si hráli. Celý rok jsme poznávali a zkoumali nové věci. Celý rok jsme zpívali, tančili, cvičili, spali, kreslili i malovali…stříhali a lepili, pořád něco tvořili. Slavili jsme narozeniny a svátky, Vánoce i Velikonoce. Těšili se na malé i velké prázdniny, na výlety i dlouhé procházky… Na svačinky a obědy, na Metodu dobrého startu i na Tralaláček…

Všem Vám děkujeme za květiny, dárečky a přejeme pohodové a slunečné prázdniny, mnoho krásných výletů, relaxace a budoucím školákům úspěšným krok do 1. třídy.