Každá škola má svůj konec, jako měla začátek…

26. Červen 2019

…a co končí to už nikdy nejde vrátit nazpátek.

Otočili jsme mnoho stránek v kalendáři a školní rok 2018 – 2019 je za námi. Převalil se, jak voda v řece po kamenech. Ulétl, jak ptáček na obloze. Po podzimu přišla zima, po ní jaro a už je zase léto. Vaše i naše děti vyrostly. Vaše i naše děti o rok zestárly. Celý rok jsme se všichni smáli. Celý rok jsme si hráli. Celý rok jsme poznávali a zkoumali nové věci. Celý rok jsme zpívali, tančili, cvičili, spali, kreslili i malovali…stříhali a lepili, pořád něco tvořili. Slavili jsme narozeniny a svátky, Vánoce i Velikonoce. Těšili se na malé i velké prázdniny, na výlety i dlouhé procházky… Na svačinky a obědy. Na jógu i na malého badatele. Na Tralaláček i na Metodu dobrého startu. Na keramiku i na lyže…

Všem, malým i velkým, mladším i starším, přejeme slunečné a pohodové letní prázdniny a těšíme se na 2. září 2019, kdy se opět uvidíme.