Maminko, ty jsi moje zlato, pusinky ti dávám za to…aneb tvořivé odpoledne pro maminky

14. Květen 2024

V úterý 14. května 2024 děti pozvaly svoje maminky do mateřské školy. Proč? Všechny maminka na celém světě v neděli přeci oslavily svůj svátek. Na všech třídách se malovalo, kreslilo, lepilo a provlékalo. Tiskalo, takže vlastně vytvářelo. Co? No, přeci srdce a srdíčka…Všechny ruce i ručičky tvořily neuvěřitelně krásná, barevná, nápaditá srdíčka. Maminky, ale i tatínkové si se svými dětmi užívali pohodové odpoledne. Na všech třídách panovala příjemná atmosféra. Úsměvy a radost byly vidět na tvářích malých i velkých. Tvořivé odpoledne jsme zakončili koncertem našeho pěveckého sboru Tralaláček, který všem dospělým zazpíval pro radost a vypouštěním motýlů Babočky bodlákové do volné přírody. 

Maminka je moje kráska. Maminka je klid a láska.

Když se na mě usměje, hned na světe, krásně je.

Je to poklad, který mám, nejcennější, jaký znám.