Mateřinka 2018 – Nymburk

4. Květen 2018

V pátek 4. května 2018 se naši indiáni vydali na dalekou cestu. Jejich cílem bylo Sportovní centrum v Nymburce, kde se konalo finále 23. ročníku Mateřinky 2018. Indiáni se svým ÚÁÁÁ podali skvělý výkon. Ráno v 7 hodin před školku přijel autobus a indiáni se svými bubny, totemem, týpí, a hlavně dobrou náladou vyjeli vstříc novým zážitkům. A že jich bylo! Ve velké sportovní hale probíhaly sportovní hrátky. Odměnou za jejich splnění byl skákací hrad. Vyzkoušeli si tančit HIP HOP s taneční školou Promodance studio Nymburk a Poděbrady. Prohlédli si výtvarnou výstavu dětských prací a pochutnali si na výborném obědě. Drůbeží vývar s rýží, pečené kuřecí stehno, bramborová kaše, moučník a banán. K pití šest druhů ovocných šťáv. Dopoledne ještě stihli zkoušku a okolo 14, 30 už Indiánské ÚÁÁÁ naostro. Vystoupení se vydařilo a před 17 hodinou už vystupovali z autobusu opět před školkou. Plni zážitků a s několika dárečky.