Medlešice – Hravé dopoledne

12. Červen 2019

Broučci v Medlešicích si ve středu 12. června 2019 užili hravé dopoledne v zámeckém parku a na školní zahradě. Rozdělili se do několika týmů. Kytičky, houbičky, čtyřlístky, hvězdičky a motýlci. Jejich cílem bylo hledání kamínků se stejným symbolem, papírových ruliček se stejným symbolem, které po rozbalení navedly děti k nalezení klíče k pokladu. Po složení rozstříhaných obrázků děti poznaly, že klíč se nachází přímo v pískovišti. A věřte, to nebyla chůze, ale přímo útěk. A nastalo hrabání a hledání, které bylo úspěšné. Klíče k pokladu byly nalezeny. A co bylo dál? Nalezení a dělení pokladu, který byl fajn. Příjemně strávené dopoledne si pro děti připravila maminka Sárinky a Broučci moc děkují.