Medlešice – Kropenatá slepičko, jaké mi dáš vajíčko?

21. Březen 2024

Ve čtvrtek 21. března 2024 odpoledne bylo v celé mateřské škole rušno. Broučci si pro své blízké připravili veselé velikonoční tvoření. Přišlo mnoho rodičů, prarodičů, sourozenci i kamarádi školáci. Během chvilky pod rukama šikovných dětí začala vznikat barevná papírová vajíčka, která se všem moc povedla. A co ještě? Přeci velikonoční kuřátko. Někteří museli dávat pozor, aby se celí nezapletli do vlny, ze které se kuřátka vyráběla. Hotová kuřátka celá zářila žlutou barvou, nechyběla očka, zobáček a peříčka. Nazdobená kraslice i kuřátko budou určitě pěknou výzdobou v domovech všech dětí. Celé tvořivé odpoledne bylo příjemné a pohodové. Nakonec si děti  pochutnaly na sladkých dobrotách a perníku, co nachystaly jejich maminky.