Medlešice – Maškary k vám přišly hej a začíná masopustní rej!

5. Březen 2019

A opravdu začal. Broučci v Medlešicích se na masopust pořádně připravili a nic nenechali náhodě. Příprav bylo mnoho. Ve školce si vyrobit pestré čepice. Doma si s rodiči přichystat triko. V úterý 5. března 2019 po svačině se všichni převlékli do svých kostýmů. Kluci i holky. Velcí i malí. Děti i dospělí. Namalovali si tváře a s harmonikou, která zvesela vyhrávala, vyrazili. Přijali pozvání od rodičů Sárinky, Marianky a Toníka, Klaudinky, Nikolky, Miušky a Péti. Při jejich cestě nemohla chybět ani zastávka v Domečku. Celé dopoledne se zpívalo, tančilo, no prostě slavilo. Maškary za svoji veselou obchůzku dostaly mnoho odměn. Domácí sušenky, rohlíčky, perníčky, bonbóny, samolepky, a dokonce holčičky gumičky do vlásků a kluci vojáčky. Celé dopoledne si všichni užili a Broučci rodičům děkují za hostinu.