Návštěva pana kuchaře Luďka

6. Září 2016

V úterý 6. září 2016 přijel do naší mateřské školy odborný kuchař pan Luděk Bil, aby zaškolil naše paní kuchařky s novým pomocníkem, který přispěje k modernímu a chutnému vaření. Nový konvektomat je součástí naší školní kuchyně od letních prázdnin. Všechna jídla od našich hodných kuchařek jsou moc dobrá a nový pomocník jim ještě více pomůže vařit dobrůtky pro naše děti. Kuchař ve svém kuchařském rondonu a vysoké kuchařské čepici budil u dětí zájem a obdiv. Nejen, že houskové knedlíky byly nadýchané, ale děti zajímalo proč má vysokou čepici a proč má vyšitý znak České republiky na rukávu svého oblečení. Všem nám popřál dobrou chuť, paním kuchařkám věnoval kuchařky a s úsměvem na tváři odjel zpátky do Rožnova pod Radhoštěm.