Těšíme se na prázdniny, každý den je trochu jiný aneb zábava v Tongu

26. Červen 2018

V úterý 26. června 2018 jsme ráno v 8 hodin nasedli do autobusů a vyjeli směrem na Hradec Králové. Ještě včera jsme se rozmýšleli, kam bude dnešní výlet směřovat, ale s ohledem na nestabilní počasí, jsme zvolili Tongo. A co na to děti? Naše rozhodnutí uvítaly s velkým nadšením. V autobuse bylo slyšet švitoření a vzrušení, kdy už tak budeme. Do rodinného zábavního parku Tongo jsme vpluli, jak rybky do velkého oceánu. Na ostrově Tonka jsme si podali ruce s chobotnicí. Na ostrově Jump z nás najednou byli létající rybky. Na atrakci vlnobití jsme se měli, co udržet na nejvyšší vlně. Na přátelských ostrovech jsme si s ostatními rybičkami řádně zasportovali a protáhli svá těla. Za dobrodružstvím jsme se vydali do labyrintu plného nástrah a pirátů. Propluli jsme vodopádem. Z vulkánu Krakatoa se chrlila láva a vyplout až na její samotný vrchol dalo mnoho práce. Na rozloučenou jsme si prohlédli útroby velké rybky Nemo a pomalu jsme se s ostrovem Tongo loučili. Užili jsme si legrace a opravdové zábavy, ani domů a do školky se nám zpátky nechtělo.

Výlet do Tonga byl pro vaše děti dárkem od mateřské školy na rozloučenou se školním rokem 2017 – 2018.