Tongo – moře zábavy

15. Listopad 2019

V pátek 15. listopadu 2019 jsme hned ráno v 8 hodin nasedli do autobusů a vyjeli ukončit týden do Hradce Králové. Našim cílem byl Zábavní park TONGO. Věřte, děti se moc těšily a to právem. Celé dopoledne bylo plné rozličné zábavy. Naše děti se proměnily v námořníky, kapitány, piráty, kormidelníky a mořeplavce. A ti zdolávali ostrov Tonka s obrovskou chobotnicí. Na ostrově Jump skákali, jak o závod. Na šlapacích vozítkách se přepravovali z ostrova na ostrov. Při vlnobití se udrželi na lodi a nemuseli jsme řešit „muž přes palubu“. V pirátském úkrytu bylo hodně plno a živo. Piráti se schovávali, klouzali, přeskakovali, unikali, bojovali s mořskými tvory. Zdatní námořníci zdolávali vulkán Krakatoa, který chvílemi chrlil sopečnou lávu. Na Magickém ostrově procvičili svoje mozkové závity a překonávali strach z výšky. Rybka Nemo naše mořeplavce polykala do svých útrob, ale nakonec je zase pustila ven. Všechny děti si celý ostrov Tongo parádně užily, doplňovaly pitný režim a energii svačinou. Cesta zpátky některé děti uspala, ale vůně oběda je zase probudila.