Už se těším na prázdniny, každý rok je trochu jiný…

30. Červen 2021

…Kampak letos, kdo to ví? K babičce a dědovi.

Školní rok 2020/2021 je za námi a zase byl trochu jiný. Zasáhla do něho opět covidová pandemie a pár nařízených karantén. Dnešním dnem však pro mnoho dětí končí školkové dětství a dveře naší školky zavřely naposled.  

Celý rok jsme se smáli. Celý rok jsme si hráli, poznávali a zkoumali nové věci. Tančili a cvičili, kreslili a malovali, stříhali a lepili, pořád něco tvořili a slavili. Svátky, narozeniny, Vánoce, Velikonoce… V červnu jsme zvládli i malé, ale pohodové výlety.

V době uzavření školky paní učitelky na děti nezapomněly a připravovaly pro mě Domácí školku a distanční výuku pro předškoláky.

Poděkování patří kuchařkám za výborné a chutné vaření, školnicím za pořád dobře uklizenou školku, a hlavně naší paní ředitelce, která se s námi loučí. Přejeme jí mnoho pohodových a usměvavých dnů.

Všem, malým i velkým, mladším i starším, přejeme slunečné a pohodové letní prázdniny. Mnoho krásných výletů, relaxace a budoucím školákům úspěšný krok do 1. třídy.