Výlet do Tonga

3. Březen 2016

Ve čtvrtek 3. března 2016 jela celá mateřská škola na dopolední výlet do Hradce Králové do Rodinného zábavního parku Tongo. Děti měly opravdu nezapomenutelné zážitky. Každá atrakce představovala jiný ostrov či mořský svět a během jednoho dopoledne děti uskutečnily dobrodružnou cestu oceánem. Všechny atrakce byly plné našich dětí. Pirátský úkryt i vulkán Krakatoa byly zdolány. Rybka Nemo pravidelně polykala do svých útrob spoustu dětí a vlnobití bylo, tak silné, že i zkušení námořníci měli spoustu práce udržet se na hladině. Během dovádění doplňovaly energii svačinou a pitím. Nejen děti, ale i paní učitelky překonávaly rozmanité překážky a prokazovaly svoji odvahu. Dopoledne plné zábavy uběhlo a cestou zpátky jsme se už všichni těšili na oběd.