Začínáme…

1. Září 2015

Začal nový školní rok 2015/2016. Letošní velmi slunečné a teplé prázdniny rychle utekly a branka naší mateřské školy se opět otevřela našim dětem. V úterý 1. září jsme opravdu začali. Pro někoho běžný den, pro někoho velká událost. Někteří kluci a holčičky si vykračovali s veselou a už se těšili na své kamarády. Některé děti přišly s trochou nejistoty, nebude se mi stýskat po mamince? Ráno v 8 hodin školka už švitořila a hemžilo se v ní, jako v mraveništi. Na všech třídách se ozýval smích, trochu i pláč, ale hlavně byla všude příjemná atmosféra. Děti si hrály, uklízely, svačily, prozkoumaly školní zahradu, myly si ruce, zpívaly, malovaly, obědvaly, spaly…no není to na první den až až? Jen to sluníčko tlačilo rtuť teploměru nahoru a aspoň malý mráček na obloze by se hodil. Přejeme všem dětem, rodičům a celému kolektivu mateřské školy úsměv na tváři a pohodový rok.