Den Země a její oslava v Chrudimi

19. Duben 2016

V úterý 19. dubna 2016 jsme v Chrudimi na Resselově náměstí oslavili DEN ZEMĚ. Několik dětí ze Srdíček a Kytiček se šlo na oslavy podívat. Lákala je nejen pohádka „Kuky“, ale také vyhlašování výsledků soutěže „Nakrmte Hliníkožrouta“. Při vyhlašování výsledků bylo mezi našimi dětmi cítit napětí. Umístíme se na prvních třech příčkách či nikoli. A co myslíte? Máme diplom? Máme! A je na něm velká jednička. Podařilo se nám sesbírat 215 kg hliníku. Naše děti ještě převzaly pamětní list za akci „Ukliďme svět“, do které se zapojily a svět kolem naší školky pořádně uklidily. Po pohádce si děti prohlédly stánky na náměstí. Kováře, který kul železo. Pozorovaly zvířata. Telátko, oslíka, krůty…Sluníčko trochu hřálo a vítr si pěkně pofukoval, dnešní úspěch nás, ale pěkně zahřál.