Eniky, beniky, kluci, holky, těšíme se do své školky…

1. Září 2021

…láry, fáry, třesky, plesky, ať je nám tu spolu hezky. A věřte, že ve středu 1. září 2021 nám ve školce bylo hezky. Po letních prázdninách se opět otevřela branka a dveře naší školky. Pro úplně nové kluky a holky, ale i pro již zkušené „mazáky“. Najít svoji šatnu, vzít si bačkory a hurá do své třídy. Někdo na Koťata, někdo na Sluníčka či Kytičky, jiný na Srdíčka nebo Broučky, někdo na Korálky nebo Motýlky. Na všech třídách už čekaly paní učitelky s úsměvem na tváři a spoustou her a hraček. Svačinka a zpívání, někde trochu brečení. Kreslení a malování, venku řádné pobíhání. A co potom? Oběd, přeci. Postýlka a spinkání. Než se máma z práce vrátí, čas se ve školce rychle krátí. Vstávání a svačinka a už je tu maminka.

Všem dětem a Vám rodičům přejeme pohodové dny plné radosti.