Levá, pravá, přední, zadní aneb Korálky šly do Markovic

13. Září 2018

Děti z Korálků si celý týden užívaly slunečného počasí. Šly se podívat, kde v blízkosti školky bydlí jejich kamarádi. Na školní zahradě se projely v dostavníku taženém koňmi a vystoupaly po provazové síti skoro až k nebesům. Ve čtvrtek 13. září 2018 si namasírovaly svoje nožky a vydaly se pěšky do nedalekých Markovic. Polem, loukou, cesto necestou a byly tam. Nejen, že viděly slepice, pohladily si malé králíčky, ale využily i pozvání na jednu návštěvu. Zaskákaly si na trampolíně, poslechly si štěbetající andulky, seznámily se s domácím chlupatým mazlíčkem…cestou zpátky šetřily svoje nohy a využily místní dopravu, která je dovezla zpátky na oběd. A ten byl. Bramborové knedlíky, zelíčko a měkoučké masíčko.