Medlešice – Prosinec ve školce

21. Prosinec 2021

V pondělí 6. prosince 2021 se u Broučků v Medlešicích objevil Mikuláš s Čertem a unaveným Andělem, který si představte cestou usnul. Broučci zazpívali mikulášské písničky a přednesli čertí říkadla, ale v knize hříchů se několik zápisů přeci jen objevilo….Broučci slíbili, že se určitě polepší a odměnou jim byl balíček se zdravými dobrůtkami. Adventní čas byl plný očekávání a příjemných činností a aktivit. V pondělí 13. prosince se z Broučků stali perníkáři. Těsto na perníky a perníčky správně vyváleli a pomoci formiček vykrájeli spoustu pěkných tvarů, které upekli, nazdobili a s nadšením si na nich pochutnali. Ve čtvrtek 16. prosince přišel Ježíšek i k dětem do Medlešic. Dveřmi? Oknem? Komínem? Nikdo ho neviděl, ale pod stromečkem bylo mnoho dárků. Velkou radost měly děti z dřevěného domečku, z lega….Báječný den si ještě zpříjemnily kakaem a cukrovím od maminek.