Na výlet jsme jeli spolu, do kopce a z kopce dolů

5. Červen 2024

Ve středu 5. června 2024 již od rána svítilo sluníčko a bylo pohodové počasí. Všechny děti už nemohly dospat a těšily se na celodenní výlet. Čekala nás hodinová jízda třemi autobusy do Úmonína. Sportovní oblečení a batůžky naplněné pitím a dobrůtkami. Bez nich by výlet nebyl výletem. Heroland, tedy dětský zábavní park na nás už čekal. Při průchodu branou se všem dětem radostně rozsvítila očka a zábava už neměla konce. Čekala na ně velká množství herních sestav. Velkoplošné vzduchové trampolíny, šlapokáry, lanová dráha, velké pískoviště, různé druhy houpaček, hranolkoviště, velký herní dřevěný hrad, pirátská loď a vodní svět. Během chvíle z dětí byly rytíři, námořníci, letci, závodníci….někdo si hladil ochočené kozičky. A to zdaleka nebylo všechno. Děti si při tvořivé dílničce namalovaly temperovými barvami dřevěné domečky. Energii doplňovaly obsahem svých batohů a v poledne si ve stylové stodole pochutnaly na obědě. Zpátky děti do Chrudimě dorazily po 14 hodině plny dojmů a spokojenosti.