Sportovní hry MŠ 2018 – Mikroregion Chrudimsko

24. Květen 2018

Konečně nám přálo počasí a ve čtvrtek 24. května 2018 se v náhradním termínu konaly Sportovní hry mateřských škol 2018 v Rabštejnské Lhotě. Semifinále na úrovni obcí. Naši školku reprezentovalo 10 sportovců. Pět děvčat a pět kluků. Pavlínka, Eliška, Alenka, Simonka a Valerie. Vojta, Honzík, František, Mirek a Honza. Ráno nasedli do autobusu se sportovní náladou, sportovním oblečením, sportovní obuví a samozřejmě s batohem, ve kterém byly určitě nějaké dobrůtky. Slavnostní nástup v oranžových tričkách se školkovou vlajkou a pokřikem: Hej, hej, hej do toho se dej! Naši sportovci postupně procházeli stanoviště. Štafetový běh, hod do dálky, překážková chůze, skok do dálky, pětiskok. Než se spočítaly výsledky, děti využily skákací hrad, prolézačky, skluzavky…Opět slavnostní nástup, vyhlášení výsledků, rozdání odměn a medailí vše v duchu fair play. A nakonec chutný oběd ve školce a zasloužený odpočinek.