Zážitkové dopoledne v TONGU

9. Únor 2018

V pátek 9. února 2018 jsme uzavřeli týden pohodovým výletem do Rodinného zábavního parku Tongo v Hradci Králové. Děti si užily opravdu nezapomenutelných zážitků. Každá atrakce představovala jiný ostrov či mořský svět a během jednoho dopoledne děti uskutečnily dobrodružnou cestu mořským oceánem okolo celého světa. Děti dováděly na všech atrakcích. Škoda jen, že mnoho dětí místo Tonga, leželo doma v posteli s chřipkou. Pirátský úkryt i vulkán Krakatoa byly zdolány. Rybka Nemo pravidelně polykala do svých útrob spoustu námořníků a vlnobití bylo, tak silné, že i zkušení plavčíci měli spoustu práce udržet se na hladině. Během dovádění doplňovali energii svačinou a pitím. Všechny děti překonávaly rozmanité překážky a prokazovaly tím svoji odvahu. Dopoledne plné zábavy uběhlo a cestou zpátky jsme se už všichni těšili na sladký oběd.