Korálky si vyšlápli na výlet

9. Září 2020

Ve středu 9. září 2020 se děti z Korálkové třídy vydaly na výlet do Medlešic. Namasírovaly své nožky, nasadily na záda batohy, vzaly si reflexní vesty a už šly, tak zvaným „pěškobusem“po cyklostezce. Cestou pozorovaly vše, co se kolem dělo. Vláček na kolejích, auta na silnici…V medlešickém zámeckém parku si výletníci odpočinuli. Posilnili se svačinou, prozkoumali zákoutí parku, zamávali dětem ve školce a vydali se na zpáteční cestu.

Den bez aut

9. Září 2020

Milé děti, dne 17.9. 2020 se můžete těšit na Den bez aut. Na zahradě MŠ si užijete hry s dopravní tématikou. Chybět nebude ani návštěva Městské policie a Červeného kříže. Do školky si dovezte vlastní kola, odrážedla a helmy. Přibalte si i vlastního plyšáka, na kterém si s Červeným křížem vyzkoušíte první pomoc. Milí rodiče, podpořte s námi Den bez aut a zkuste zvolit pro tento den pro dopravu do školky ekologický dopravní prostředek.