Dopravní hřiště – Na kolo jen s přilbou

16. Září 2020

Ve středu 16. září 2020 se děti z Kytičkové třídy ráno nasvačily, oblékly si reflexní vesty a helmy a v rámci Týdne mobility se vydaly na dopravní hřiště do Městského parku. Cestou ještě v parku využily dětské hřiště a vyzkoušely jeho dřevěné prvky. Na dopravním hřišti se přivítaly a pan správce našim malým cyklistům hned ukázal, jak to na takovém hřišti chodí. Kde a jak chodí chodci, kde a jak mohou jezdit kola, koloběžky. Co znamená, která dopravní značka. Jaké barvy musí svítit na semaforu, abychom mohli přecházet, aby mohli cyklisti a řidiči projíždět. Děti si vše důkladně vyzkoušely a na hřišti se jim moc líbilo.

Informace k individuálnímu vzdělávání

16. Září 2020

Vážení rodiče, ověřování očekávaných výstupů dětí, které jsou přihlášeny k individuálnímu vzdělávání v mateřské škole, proběhne 13. 11. 2020 v 10:00 hod. ve třídě Korálky. Zákonný zástupce má povinnost se s dítětem k ověřování dostavit. Pokud se ze závažných důvodů nemůže zákonný zástupce s dítětem zúčastnit, je nutno se omluvit a využít náhradní termín – 27. 11. 2020 v 10:00 hod.

Pravidla pro pobyt dětí v MŠ od září

16. Září 2020

Vážení rodiče, na níže uvedeném odkazu naleznete pravidla pro pobyt dětí v MŠ od září v souvislosti s Covid-19. Pravidla naleznete na: Pravidla pro pobyt dětí v mateřské škole září. Prosíme o jejich přečtení. Děkujeme