Krásné a pohodové prázdniny

29. Červen 2016

Školní rok 2015 – 2016 je na úplném konci. Nastává čas loučení a hodnocení. Během celého roku jsme viděli spoustu divadelních přestavení, účastnili jsme se různých  ekoprogramů v ekocentru Paleta. Vyjeli jsme na různorodé výlety. Zařádili jsme si v Tongu. Pozvali jsme Vás rodiče na Recyklohrátky nebo Zdravé vařeníčko. Děti na všech třídách popřály veselé Vánoce a ukázaly maminkám, že je mají opravdu rády. Někdo se učil lyžovat, někdo bruslit, někdo se naučil i plavat. Někdo chodil rád zpívat do Tralaláčku, předškoláci prošli celým cyklem Metody dobrého startu. Velmi se nám vydařil Tanec houbiček na Chrudimské Mateřince. A to zdaleka není vše, co jsme během roku prožili. Někdo se po prázdninách vrátí k nám, ale některé dětí už zamíří do základní školy do školní lavice. Dnes jsme si celé dopoledne užívali venku a pro Vás rodiče jsme se všichni společně vyfotili na rozloučenou.

Dětem přejeme krásné a pohodové prázdniny a Vám rodičům příjemnou dovolenou.