Medlešice- Jablíčkové odpoledne

17. Říjen 2018

Broučci v Medlešicích si nejen pro své rodiče přichystali JABLÍČKOVÉ ODPOLEDNE. Všichni se sešli ve středu 17. října 2018 na Broučkové třídě. Odpoledni, ale předcházela důkladná příprava a spousta práce už dopoledne. Děti se pustily do přípravy jablečného perníku a jablečných muffin. Jablíčka omýt, okrájet, nastrouhat…Připravit těsto a dobře ho dochutit a nejtěžší práce hlídat troubu, aby se nic nepřipálilo. Děti se už těšily na odpoledne, jak budou s rodiči vyrábět textilní prostírání, na které pomoci jablíček tiskaly. Jablíčku z papíru vypletly vlnou parádní prostředek. Práce se všem, malým i velkým, dařila. Víte, jaké všechny čekala odměna? Ochutnávání jablíčkových dobrot. A věřte, chutnaly. Jablíčkové odpoledne se vydařilo a všichni si ho příjemně užili.