Srdíčka na výletě

17. Říjen 2018

Ve středu 17. října 2018 se děti ze Srdíček vydaly na malý výlet. Pevné boty, teplé oblečení a batoh na záda. A co v batohu? Malá dobrůtka, ta nemůže na žádném výletě chybět. Děti si na vlakové zastávce počkaly na vlak směr Pardubice. Nastoupily. Někdo si sednul na sedadlo, někdo stál a pevně se držel. Výstupní cílová stanice: Medlešice. Děti se nasvačily, aby načerpaly energii a šly na exkurzi do zemědělského družstva a kovárny, kde při práci pozorovaly opravdové kováře. Prohlédly si zblízka zemědělské stroje, do jednoho se mohly i posadit. Ale největší zážitek pro děti bylo uskladněné obilí. Nejen, že si ho prohlédly, ale využily ho jako parádní klouzačku. Cestu zpátky do Chrudimě vzaly po svých a po obědě se s chutí prospaly.