Medlešice – Pořádaly koblihy, masopustní dostihy aneb slavíme Masopust

9. Únor 2024

Ve čtvrtek 8. února 2024 do mateřské školy v Medlešicích místo Broučků dorazilo mnoho rozličných postaviček. Princezny, víly, voják i tlapková patrola, čarodějnice, upír, kočička, beruška, ale i smrtka…Ptáte se proč? Broučci slavili karneval! Pro děti byly připravené rozličné úkoly, za jejich splnění dostaly razítka na ruce. Kdo nasbíral alespoň tři, byl sladce odměněn. A co neodmyslitelně patří ke karnevalu? Pořádná diskotéka. Na pátek 9. února 2024 si děti nachystaly masopustní obchůzku po Medlešicích, ale nepříznivé počasí jim to nedovolilo. Ale masopustní písničky, tanečky a oblečky nepřišly nazmar. Milé maminky, tatínci i babičky se na masopustní rejdění přišli podívat přímo do mateřské školy a společně si s dětmi užili příjemné dopoledne. A věřte, přinesli i sladké dobrůtky.