Srdíčková šipkovaná

23. Červen 2021

Ve středu 23. června 2021 si děti na třídě Srdíček užily dobrodružné dopoledne, které si pro ně připravily maminky Honzíka Kolátora a Beatky Malinové a za to jim patří velký díky. Začátek cesty děti našly před školkou a hned se vydaly podle malovaných šipek. Ty jim ukazovaly kudy jít dál. Doprava? Doleva? Rovně? Podle namalované dopisní obálky poznaly, že mají hledat dopis a v něm zajisté úkol. A že jich nebylo málo. Děti hádaly pohádky, chodily se zavřenýma očima, házely šiškou na cíl, poznávaly zvířátka podle hlasu, hledaly na zahradě 30 obrázků zvířat, stříkaly pistolí na vodu na kelímky a větrník, foukaly bubliny z bublifuků…poslední dopis s úkolem…hledání pokladu. A co myslíte vypátrala Srdíčka poklad? Vypátrala a s chutí si na něm pochutnala.